Fotovoltaiky se zárukou až 30 let, dotací až 60 % a montáží během 3 až 6 měsíců po celé ČR

Pomůžeme vám vybrat vhodný fotovoltaický systém na míru vašemu domu od ověřeného dodavatele. Zmapujeme za vás trh a doporučíme ověřené dodavatele.

0

Je průměrná roční úspora

našich zákazníků na energiích

0 Roky

Je návratnost FVE při nynějších
cenách energií

0

Cena vyrobené energie
fotovoltaikou po dobu její záruky

Proč FVE od BezPlýtvání?

Každé řešení je na míru vašim potřebám

Každá domácnost je jiná a má jiné potřeby a požadavky. Proto důkladně prozkoumáme vaši domácnost a poté navrhneme nejvhodnější řešení od ověřených dodavatelů.

Fotovoltaiky s nadstandardní zárukou

U nás nenajdete žádné šunty - používáme pouze ověřené, certifikované a kvalitní výrobky s dlouhodobou životností a nadstandardní zárukou.

Zajišťujeme komplexní řešení

Při navržení FVE provedeme modelaci na míru vašeho domu, následně instalaci na klíč, zajistíme dotaci a případně zajistíme i výkupy přebytku energií. Také vám zajistíme i teplné čerpadlo.

Termín montáží garantujeme smluvně

Co slíbíme, to platí. Proto termín montáže zahrneme do smlouvy a potvrdíme ho podpisem. Obvykle je termín montáže během 3 až 6 měsíců od podpisu smlouvy.

Montáž fotovoltaiky během 2-3 dní

Žadné zbytečné prodlevy. Během 2-3 dní bez jakýchkoliv odkladů vám fotovoltaiku namontujeme, vyzkoušíme a uvedeme do provozu.

Zařídíme dotaci od státu (až 60 % pro domácnosti)

Dotační papírování je věc, ve které je potřeba umět chodit. A my umíme. Navíc vám v některých případech dokážeme zajistit dotace nejen od státu, ale i od krajů.

Chcete být energeticky sobestační? Máte dotaz? Využijte konzultaci zdarma nebo nám
rovnou zavolejte a domluvíme se na veškerých podrobnostech.

Jak probíhá instalace FVE od BezPlýtvání?

Vstupní analýza

V rámci vstupní analýzy prozkoumáme současný energetický stav vaší domácnosti, váš životní styl a potřeby.

1

Návrh řešení a příprava smlouvy

Na základě dat z analýzy vám připravíme konkrétní řešení vaší fotovoltaické elektrárny včetně nacenění a dalších podkladů pro smlouvu.

2

Vstupní analýza

Po schválení navrhovaného řešení podepíšeme smlouvu. Veškeré důležité detaily: cenu, termín a rozsah dodávky a montáže zahrneme do smlouvy.

3

Vyřízení dotace a realizace FVE

Ihned po podpisu smlouvy zahájíme dotační proces. Následně provedeme ve stanovený termín odbornou montáž vaší fotovoltaiky.

4

Předání hotového díla

Po instalaci fotovoltaiky provedeme veškeré zkoušky, revize a uvedeme ji do provozu. Při předání je samozřejmost předávací protokol.

5

Případný výkup energií za skvělé ceny

Pokud veškerou energii vyrobenou vaší novou fotovoltaikou nevyužijte, můžeme vám zajistit i odkup přebytků za skvělé ceny.

6

Fotovoltaika je vaše pojistka v této turbulentní době

Citelná úspora peněz

Fotovoltaika dokáže pokrýt značnou část vaší spotřeby energie a tím výrazně sníží celkové náklady na elektřinu domácnosti.

Energetická soběstačnost

Fotovoltaická elektrárna vás nenechá ve štychu - díky bateriím dokáže zajistit fungování domácnosti i při výpadku elektřiny.

Zhodnocení nemovitosti

Fotovoltaika dokáže výrazně navýšit hodnotu vaši nemovitosti. Díky úsporám a energetické soběstačnosti také zvyšuje likviditu nemovitosti.

Pojistka v turbulentní době

Během takto turbulentní doby na trhu energií vám fotovoltaická elektrárna ušetří nejen náklady na energie, ale i nervy. Nemusíte se tak stresovat 
z růstu cen energií.

Získejte nezávaznou vstupní analýzu pro vaši fotovoltaickou elektrárnu zcela zdarma!

Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu? Nebo máte nějaké dotazy a přejete si nezávaznou konzultaci s odborníkem? Pojďme udělat vstupní analýzu zdarma! Během vstupní analýzy zjistíme, jaké parametry musí splňovat vaše budoucí fotovoltaická elektrárna a zodpovíme vám jakékoliv dotazy.

Časté dotazy a odpovědi

Je to opravdu zdarma? Jsou nějaké poplatky?

Ano, tato služba má za úkol pomocí všem odběratelům energii. Tato služba byla, je a bude zdarma. Služba je zcela zdarma a nemá žádné poplatky.

Mohu službu zrušit? Popřípadě jak?

Ano, ze služby se můžete odhlásit. Stačí nám odepsat na SMS, že si další informace nepřejete dostávat.

Jak často mi budou chodit zprávy?

Zprávy dostanete jen v případě, že Váš dodavatel bude plánovat zdražení nebo se dostane do problémů. Takže zpráv přijde několik za rok, ale o to budou důležitější.

Odkud máte informace o dodavatelích?

Všechny informace jsou veřejně dohledatelné, můžete si informace tedy hlídat i sám. Informace o insolvenci, nebo bankrotu dodavatele je dohledatelná na ERU (Energetický regulační úřad), nebo OTE (operátor trhu). Zdražení musí dodavatel uvést na svých webových stránkách. My všechny tyto informace pravidelně monitorujeme, čímž Vám šetříme drahocenný čas.

Proč dochází ke krachům dodavatelů?

Mnoho dodavatelů již ukončilo činnost a další se dostanou do problémů kvůli nestabilním cenám na velkoobchodních trzích a prudkému nárůstu cen elektřiny i plynu za posledních 12 měsíců. Dodavatelé jednoduše musí nakoupit stejné množství komodity pro své zákazníky, ale to je nyní 3x dražší. Pro dodavatele to znamená, že musí být připraven nakoupit dopředu za trojnásobné ceny a na to často nemá kapitál.

Kdo jsou “energošmejdi”?

"Energošmejdi" je označení pro obchodníky, kteří se pohybují v energetice a využívají pochybných praktik k vlastnímu obohacení. Řadí se mezi ně zejména podomní prodejci, kteří se představují jménem jiného dodavatele. Zatajují, že se jedná o změnu dodavatele. Nejnovější praktikou je přehlašování zákazníků do fiktivních aukcí, kde je však předem jasné k jakému dodavateli budou převedeni za velmi nevýhodných podmínek. Pokud dostanete nabídku, která Vám přijde podezřelá - neváhejte a obraťte se na naší bezplatnou linku a ověřte si, zda vše opravdu sedí.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Aktivujte bezplatnou informační SMS službu pro odběratele energií

Vyplňte formulář níže a aktivujte si bezplatnou SMS službu od poradenského portálu BezPlýtvání!

Skvělé! O kom a jaké hlašení si přejete dostavat?
Kam a o kom vám budeme zasílat upozornění?

Odesláním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů

Aktivujte bezplatnou informační SMS službu pro odběratele energií

Vyplňte formulář níže a aktivujte si bezplatnou SMS službu od poradenského portálu BezPlýtvání!

Skvělé! O kom a jaké hlašení si přejete dostavat?
Kam a o kom vám budeme zasílat upozornění?

Odesláním formuláře se souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.