Další vlna zdražování!

Vzpomínáte na naše první listopadové video? Marek tehdy mimo jiné načal téma emisních povolenek, které mají nemalý vliv na tvorbu konečné ceny i za Vaše energie.

Od té doby proběhlo pár změn, které cenu energií ještě navyšují.  

Jedním z  největších faktorů, který zvýšil cenu energií je uzavírání jaderných elektráren, které jsou největším výrobcem elektrické energie. Dále zde máme již zmiňované emisní povolenky. Dopad na růst cen nemělo pouze to, že vůbec tyto povolenky vznikly, ale jelikož se jich začalo prodávat více než se očekávalo, usneslo se, že počet povolenek bude ještě množstevně omezen. Což samozřejmě v důsledku navyšuje poptávku a tím pádem i jejich cenu.

Nyní má pro Vás cenové srovnání a vlastně krásný příklad toho, že není dobré, odkládat řešení energií. Ceny rostou a čím dříve dáte zelenou Vašim energiím, tím více získáte. Zkuste si dát takový malý osobní tip. O kolik si myslíte, že stoupla cena emisních povolenek od listopadu do dneška? Klidně si Váš tip – konkrétní rozdílnou částku napište, a po shlédnutí videa porovnejte. Připomínáme, že v listopadu 2018 byla cena na burze kolem 200 Kč za tunu oxidu uhličitého vypuštěné do atmosféry.

Jistě víte, že nám můžete napsat ohledně témat která by Vás zajímala, vybraná rádi zpracujeme. Pokud budete chtít vědět více o Vašich možných úsporách,  a jak mít své energie pod kontrolou, rádi Vám to pomůžeme vyřešit za Vás. Dejte nám vědět.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.