Jak dnes může vypadat fotovoltaika třeba u Vás doma?

Slunce je na Vaší straně, my také! Tentokrát Vám něco málo o energiích řekne Standa, jeden z našich obchodníků, který má bohaté zkušenosti z terénu. Dennodenně úspěšně řeší klientům, nejen firemním, přímo na míru různé druhy energetických úspor. Dnes Vám Standa nastíní na příkladu svého rodinného baráčku, že se není čeho bát, pokud máte chuť ušetřit na Vašem objektu právě skrze fotovoltaiku. Naopak, ať už jste v počáteční fázi, kdy zvažujete různé možnosti energetických úspor nebo jste dříve koketovali, třeba právě s fotovoltaikou.

Mrkněte na video a především pojďte se potkat a zjistit, jaké konkrétní máte možnosti právě Vy, pravě teď. A možná pravě dnes je ta vhodná chvíle pro Vás, začít šetřit ještě efektivněji a s minimem starostí.

Máte-li specifický dotaz ať už právě k fotovoltaice, dotacím anebo ke konkrétním možnostem úspor ve Vašem objektu, napište nám na info@bezplytvani.cz. Rádi Vás budeme kontaktovat a podíváme se, co všechno pro Vás můžeme vymyslet. Možností, jak šetřit je mnoho. Konzultace jsou samozřejmě zdarma. Tak pěkný den.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.