Jak si můžete ověřit o kolik Vám dodavatel zdraží?

Marek nezahálel a natočil pro Vás druhé krátké video, které najdete na konci článku.

Co jste se už dozvěděli z předchozího článku a videa?

Základní trend a kontext růstu cen energií. Proč období zlevňování či stagnace cen energií je minulostí. Již také víte, že je potřeba podchytit co nejdříve současné i budoucí změny na trhu, protože mají vliv právě na Vás – koncového spotřbitele. Ano, máte šanci ovlivnit cenu svých odběrných míst. Podstatný vliv na růst cen energií, mají především emisní povolenky (porostou až na čtyřnásobek dřívější ceny), neméně důležitou položkou, kterou pocítíte je růst cen na burze. Zdražení se dá vyhnout, či ho alespoň minimalizovat. Nezapomeňme, že je třeba situaci začít řešit s dostatečným předstihem. Víte už, že dokážeme Vaši konkrétní situaci bezplatně analyzovat a navrhnout konkrétní řešení. Rádi se staneme Vašimi partnery. Dokážeme Vám nejen ukázat dveře, ale i podat pomocnou ruku a úspěšně jimi projít. První krok, však musíte udělat Vy – domluvit se na termínu schůzky je snadné, vše ostatní je již na nás.

„Ke konkréním číslům, tvořící Váš celkový výdaj za energie se dostanete velmi krkolomě. Jestli vůbec.“

Ono to nějak dopadne… Ne! Mějte to ve vlastních rukách!

Ve chvíli, kdy Vám přijde faktura, jste opět odsouzeni zaplatit. Reálnou informaci, zda do dalšího období máte nastaveno vše optimálně, však stále nevíte. Faktura je pro Vás pravděpodobně poměrně nesrozumitelná. Často máte šanci řešit jen případné přeplatky, nedoplatky. Případný přeplatek se, ale určitě nerovná optimálnímu nastavení Vašeho odběrního místa. Jak se vyznat v tom, za co skutečně platíte? Jaké poplatky jsou obsaženy ve Vaší aktuální smlouvě a jakým záludnostem se vyvarovat? V současné době bohužel není moc optimálních možností, jak si sami můžete jednoduše porovnat a spočítat, za co vlastně platíte, respektive kolik Vás energie budou stát do budoucna. Ke konkrétním číslům, tvořící Váš celkový výdaj za energie, se dostanete velmi krkolomně. Jestli vůbec. Krátké video Vám kromě několika důležitých pojmů naznačí konkrétní možnosti, jak si některé informace alespoň částečně ověřit. Nicméně asi už sami tušíte, že to úplně není ta cesta, kterou hledáte nebo chcete absolvovat. Pokud chcete skutečně ušetřit, vědět kolik budete skutečně platit za další období. Nebo si případně jen zdarma ověřit Váš aktuální stav nákladů na energii, my Vám pomůžeme. Jsme v tom s Vámi.

Jak ušetřit právě u Vás, pojďme to zjistit společně.

Faktem je, že čím dříve se rozhodnete sejít se s odborníky, kteří mají energie v malíčku, tím více možností, jak ušetřit zajímavé částky, budete moci využít a tím menší pravděpodobnost, že budete nespokojeni. Budete mít jistotu, že o energie se již nemusíte starat a můžete věnovat čas tam, kde opravdu potřebujete.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.