Jakého dodavatele dnes vybrat?

Další nové informace, které Vám pomohou v orientaci na trhu s energiemi. Video, jak vybrat správného dodavatele najdete v článku.

Co už víme?

Známe základní trend a kontext růstu cen energií. Proč budou v následujícím období ceny růst a proč se Vám vyplatí řešit energie právě nyní, pokud nechcete zbytečně přeplácet a mít tak jistotu adekvátních plateb za Vaše energie. Položka, která bude mít podstatný vliv na růst cen, jsou emisní povolenky (růst až na čtyřnásobek dřívější ceny) a růst cen na burze. Víme, jaké jsou standartní možnosti, jak si zjistit cenu za megawatthodinu (infolinka, webové ceníky, online účet). Údaj Vám však sám o sobě neřekne nic zásadního a už vůbec se z něj nedozvíte, jak moc se Vás dotkne zdražování. Celkovou cenu tvoří totiž i další položky (distribuční sazby, poplatky za jističe apod.), včetně zmiňovaného vlivu růstu cen za emisní povolenky a růst cen na burze. Tj. sami si nedokážete relevantně ověřit, zda máte správně nastaven tarif aktuálně a jak do budoucna při měnících se cenách. Víte, že dokážeme Vaši konkrétní situaci bezplatně analyzovat a navrhnout konkrétní řešení i dlouhodobě. Rádi se staneme Vašimi partnery. Dokážeme Vám nejen ukázat dveře, ale i podat pomocnou ruku a úspěšně jimi projít. Pokud budete chtít.

 

„Ke konkréním číslům, tvořící Váš celkový výdaj za energie se dostanete velmi krkolomě. Jestli vůbec.“

Jakého dodavatele si vybrat?

Principiálně jsou dva druhy dodavatelů. Ti, kteří umí jen přeprodávat cenu energií za aktuální ceny na burze. Druhá skupina také nakupuje na burze – tak jako všichni dodavatelé. Nicméně umí nakoupit energie v ten správný moment, na hodně dlouho dopředu a za velké množství peněz. Proč je druhá varianta zajímavější pro zákazníka? Tito dodavatelé dokáží své prostředky investovat ve velkém objemu právě tehdy, když jsou ceny na burze výhodnější. Tuto výhodu pocítíte zejména tehdy, kdy ceny energií budou stoupat, tak jako nyní. Jinými slovy, tito dodavatelé mohou pak z těchto zásob čerpat i v budoucnu a Vám cenu udržet v delším horizontu při různých aktuálních cenách. Obecně pokud tedy dáváte přednost dlouhodoběji stabilním a nízkým cenám, je tento dodavatel pro Vás určitě vhodný. Kdo patří do skupiny těchto dodavatelů? Jsou to ti velcí, ideálně nadnárodní. Disponující mimo jiné velkými analytickými týmy, což jim dává předpoklad dobrého nákupu, když je třeba. Ovšem záleží i na dalších faktorech. I proto je dobré mít někoho, kdo Vám Vaše energie bude hlídat. Podívejete se na video, a pokud Vám dává smysl dozvědět se více, dejte nám o sobě vědět.

Spolupráce? Proč ne!

Podaří se skloubit Váš zájem situaci řešit včas a chuť ušetřit s naší zkušeností? Být oboustranně efektivní? To je již na Vás. My jsme připraveni. Stačí se nám ozvat, následně si již sami uděláte konkrétnější představu o možné spolupráci, jaké výhody přinášíme, kolik Vám dokážeme uspořit, co Vám bude dávat větší smysl. Víte, že domluvit si schůzku není nikterak náročné a nic to nestojí. Tak proč to nezkusit? Proč si neověřit bezplatně svoji aktuální situaci? Ano, může se stát, že máte vše dobře nastaveno, to by bylo bezvadné. Je dobré však i tuto informaci vědět, mít klid. Od nás se také dozvíte, jaké máte možnosti výhledově. Kolem energií se toho dá vždy hodně vymyslet. Předejděte tak potenciálně nevhodně nastaveným službám nyní i do budoucna. Mějte kontrolu nad Vašimi náklady. Dejte nám o sobě vědět.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.