Máte správně nastaven jistič?

Proč je dobré mít správně nastaven jistič? Platba za jistič může tvořit i 30 % Vašich nákladů. Z naší zkušenosti mají domácnosti, a překvapivě i firmy, velmi často nastaven jistič historicky. Ať je důvod historického nastavení jakýkoliv, faktem je, že velmi pravděpodobně neodpovídá Vašim aktuálním potřebám. To může mít za následek například časté přetěžování jističe, ale i zbytečné výdaje.

Standa Vám v dnešním videu řekne více. 

Dejte nám vědět a nechte si zdarma ověřit, zda máte nejen zmiňovaný jistič, ale i vše kolem energií nastaveno správně a výhodně. Získáte tím jistotu a už Vás nic jen tak nepřekvapí. Nejen, že budete moci být v klidu, ale také uspoříte zajímavé náklady. Když Vám vše bude dávat smysl, budeme Vám i nadále k dispozici a starat se o Vaše energie. Tak proč to nezkusit? 

Máte-li specifický dotaz, ať už právě k energetickým aukcím anebo obecně k možnostem úspor ve Vašem objektu, napište nám na: info@bezplytvani.cz. Rádi Vás budeme kontaktovat a podíváme se, co všechno pro Vás můžeme vymyslet. Možností, jak šetřit je mnoho. Konzultace a základní analýza Vašeho odběrného místa jsou samozřejmě zdarma. Pěkný den.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.