Náklady na energie řešíme za Vás!

Máme pro Vás nový web, skrze který Vám budeme postupně přinášet praktické rady a aktuality z nejrůznějších oblastí energetiky (elektřina, plyn, voda, obnovitelné zdroje apod.). Sledujte nás, pokud si chcete rozšířit obzory a mít aktuální přehled nejen o tom, jak šetřit Vaše energie. Ano, i nadále nezapomínáme na ty, kteří chtějí ušetřit své konkrétní náklady. Již několikátým rokem poskytujeme snadnou a bezplatnou možnost sejít se s jedním z našich energetiků. Ten Vám ukáže jednoduché i složitější možnosti. Nabídne konkrétní návrhy řešení na míru zasazené do aktuálního kontextu vývoje trhu.

Tak tedy vítejte! Věříme, že s námi budete zase o něco chytřejší a Váš provoz úspornější!

Tým BezPlýtvání.cz

Proč to děláme?

Naše praxe nám dennodenně, již několik let, dává za pravdu, že situace na českém trhu s energiemi je pro mnoho z Vás velmi nepřehledná, netransparentní. Netýká se to jen drobnějších odběrných míst, stále častěji narážíme i na velké firmy. Těm doslova protékají peníze mezi prsty, často o tom nemají ani tušení. Trh s energiemi se neustále vyvíjí, a pokud nemáte nikoho, kdo ho pravidelně sleduje, nastává problém, zbytečný náklad, který narůstá nejen v krátkodobém horizontu.

Někdy se setkáváme s rezignovaností situaci řešit a neustále ji odkládat. Priority jsou častokrát stanoveny jinde, čas na tuto položku nezbývá – odkládá se. Stává se z toho už jakýsi folklór – s kterým nelze nic moc dělat. Není chuť ani energie tyto náklady řešit. Podobnou náladu jsme cítili třeba před lety na trhu s telekomunikacemi. Ať už u fyzických nebo právnických osob, nebylo moc možností, jak si vyjednat lepší podmínky. Pokud jste neměli šikovného zaměstnavatele nebo jste si doslova nevyhádali lepší podmínky sami. Což Vás stálo spoustu času, který mohl být vynaložen efektivněji.

My jsme tady právě proto abychom Vám ulehčily od takových to situací a vše kolem energií řešili za Vás.

Chceme Vám ukázat, jak trh Energo funguje, jak využít aktuálních možností. Jak vše vyřídit k Vaší spokojenosti. Naše služby jsou směřovány především pro ty, kteří tuší, že by mohli nějak na energiích ušetřit, ale moc nevědí jak. Stále se nedaří dostat na cenu, kterou byste si představovali. Pro ty, kteří s energiemi dlouho nic moc nedělali a chtěli by je konečně vyřešit. Jsme tady pro ty, kteří si chtějí ověřit, zda mají opravdu vše aktuálně i výhledově zařízeno. Vše optimálně nastaveno. Často se totiž jedná o nemalé sumy, zvláště u podniků. Nechte si poradit, nechte energie na nás ještě dnes.

„Jsme tým energetiků, který chce tak trochu vyložit karty na stůl. Chceme dát možnost i Vám zapojit se do hry. Ukázat jak trh energiemi funguje. Pomoci Vám zorientovat se v základních možnostech a právech. Zanalyzovat Vaši konkrétní situaci a pomoci Vám ji vyřešit nejen krátkodobě.“

Kdo jsme?

Jsme tým energetiků, který chce tak trochu vyložit karty na stůl. Chceme dát možnost i Vám zapojit se do hry. Ukázat, jak trh s energiemi funguje. Pomoci Vám zorientovat se v základních možnostech a právech. Zanalyzovat Vaši konkrétní situaci a pomoci Vám ji vyřešit nejen krátkodobě. Rádi se staráme o Vaši spokojenost. Kdy naposledy s Vámi energie řešil například Váš dodavatel, kdy Vás třeba příjemně překvapil? Optimalizujeme náklady a staráme se o energie u všech typů odběrných míst (větší firmy, drobné podniky, domácnosti, chalupy, ale třeba i SVJ či celé vesnice apod.). Šetříme Váš čas i energii. Nicméně je nutné, abyste ji chtěli ušetřit, nebyli úplně pasivní, jinak opravdu budeme plýtvat Vaším i naším časem, který můžeme věnovat tam, kde je chuť náklady na energie šetřit.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.