Tři možnosti jak šetřit aniž byste měnili dodavatele

Marek vybral další příklad z praxe, který Vám opět pomůže trochu více se zorientovat v možnostech, které máte. Co můžete udělat pro to, aby Vaše náklady za energie podstatně klesly.

Zkuste se nyní zamyslet a odpovědět si na jednoduchou otázku. Co všechno v současné době děláte právě vy pro to abyste zbytečně nepřepláceli? Víte, co dalšího pro úsporu byste ještě chtěli udělat nebo můžete udělat? Pojďme si říci, co můžete vyzkoušet a udělat třeba už dnes. Je to jednoduché, možností je vždy mnoho. Bohužel se často setkáváme s  mylným a opačným názorem.

Mnohé domácnosti, ale i firmy se stále domnívají, že jediný způsob, jak šetřit energie je to, že je přestanou prostě používat. Pokud to chápeme jako zamezení zbytečnému plýtvání, je to určitě fajn a logické. Nejen z hlediska ekologie, ale i snížení nákladů. Ne vždy je však možné být šetrnější nebo ne v takové míře, aby to přineslo kýžené úspory, které by si jednotlivý odběratelé představovali. Další mylný názor, jak ušetřit je, že stačí prostě změnit dodavatele a bude všechno vyřešeno. Není to pravda. Obecně je dobré si uvědomit, že kolem energií toho lze vymyslet opravdu hodně. Nikdy není jen jedna možnost, je to vždy kombinace mnoha kroků, které Vám dokáží uspořit podstatnější peníze.

Marek Vám poví o dalších třech, určitě ne jediných možnostech. Víte třeba, že je dobré si ověřit distribuční sazby? Na místě je i kontrola velikosti jističe, zda je úměrný Vašemu užívání energií? Další zajímavou úsporu energií využijete pak zejména v kontextu zemního plynu, jste-li odběrateli. Věděli jste, že pravidelné revize kotle můžete mít zdarma?    

Podívejte se na video. Marek Vám poví trochu více. Přímo Váši konkrétní situaci pak nejlépe vyřeší jeden z našich energetiků osobně. Působíme po celé ČR. Neváhejte, a napište si o schůzku – je to zdarma! Tak brzy třeba na viděnou.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2022 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.