Snižte svoje výdaje za elektřinu a plyn.
Zašlete nám fakturu za energie. Nabídneme vám lepší cenu.

Snižte svoje výdaje za elektřinu a plyn. Zašlete nám fakturu za energie. Nabídneme vám lepší cenu.

Náš tým odborníků vám poradí jak ušetřit za energie.

Pomáháme domácnostem i firmám optimalizovat jejich náklady za energie. Poradíme i vám, jak skutečně ušetřit za elektřinu a plyn. Najdeme pro vás takové řešení, které vás osvobodí od každoročních starostí s výdaji za energie.

Sledujeme vývoj ceny elektřiny a plynu, rozumíme tarifům, energetickým aukcím, ale i fotovoltaice. Náš tým 40 specialistů působí po celé republice a je připraven pomoci i vám.

Ověřené a účinné rady z naší praxe.
I takto můžete snížit svoje náklady na energie.

Ověřené a účinné rady z naší praxe. I takto můžete snížit svoje náklady na energie.

Takto jsme pomohli našim zákazníkům.
Pomůžeme i vám.

Takto jsme pomohli našim zákazníkům. Pomůžeme i vám.

Ludmila P.:

"Nad podpisem jsem tenkrát moc nepřemýšlela."

Paní Ludmila P. (65) žije v menším městě ve středních Čechách. Ve svém bytě využívá elektřinu a topí plynem. „Jsou to dva roky, co mě navštívil sympatický mladík a nabídl mi, abych se připojila k energetické aukci. Prý se přidali všichni sousedé, a čím nás bude víc, tím méně budeme platit,“ vzpomíná paní Ludmila. Navíc jí nabídl podepsat plnou moc a přihlášku do aukce, aby se nemusela o nic starat.

Příjemné překvapení vystřídalo rozčarování

S prvním vyúčtováním byla paní Ludmila spokojená, na energiích ušetřila nemalé peníze. Další rok ovšem přišlo rozčarování, doplácela 2000 Kč za elektřinu a 5000 Kč za plyn.

Paní Ludmila byla z celé situace nešťastná, dokud jí kamarádka neporadila, aby zavolala na naši bezplatnou linku 800 226 226. Společně jsme zjistili, že v obchodních podmínkách, které paní Ludmila nečetla, bylo uvedeno, že nižší cena energií je garantovaná pouze na první rok, ale doba trvání smlouvy je pět let.

I když se nám nepodařilo spojit s oním sympatickým mladíkem a ani dodavatel energií nereaguje na naše dotazy, našli jsme řešení. Paní Ludmile jsme pomohli sepsat stížnost na Energetický regulační úřad s žádostí o ukončení smlouvy z důvodu nekalých obchodních taktik.

Stalo se vám něco podobného? Pokud máte třeba i jen sebemenší pochybnost, ozvěte se nám na linku 800 226 226. Rádi vám pomůžeme.

Karel K.:

"Podvodník přišel až ke mně domů."

Pan Karel K. (50) bydlí v panelovém domě v Plzni. Řadu let platí zálohy na elektřinu ve výši 1200 Kč měsíčně a doposud mu to stačilo. Letos ale bylo vše jinak. „Dostal jsem vyúčtování úplně od jiné společnosti než vždycky a ještě jsem musel doplácet 1400 Kč,“ vypráví pan Karel. I proto si našel kontakt na naši bezplatnou linku 800 226 226 a požádal o naši pomoc.

Proč platím víc?

Při rozhovoru s námi si pan Karel vzpomněl, že ho asi před rokem navštívil muž, který se představil jako pracovník distribuční společnosti a tím, že jde provádět odečty. Pan Karel ho pustil domů, aby se mohl podívat na elektroměr. Navíc si vyžádal vyúčtování elektřiny a nechal si podepsat dokument, který měl být protokolem k odečtu. Pan Karel spěchal do zaměstnání, tak moc neřešil, co podepisuje.

Podařilo se nám zjistit, že onen muž byl dealer elektřiny konkurenční společnosti. V kopii vyúčtování získal všechny potřebné údaje k vystavení smlouvy o změně dodavatele energií, kterou pan Karel nevědomky podepsal. 

Protože se jedná o skutečný podpis pana Karla, lze jen velmi těžko od smlouvy odstoupit a podle našich zkušeností je šance na úspěch v takovém případě velmi malá.

Stalo se vám něco podobného? Podepsali jste něco, co jste neměli? Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 226 226 a společně se na to podíváme.

Kontaktujte nás

Bezplatná poradna

Otevírací doba

Sídlo společnosti

Fakturační údaje

Channel Partners, s.r.o.
IČ: 28894863
Spisová značka 151617 C, Městský soud v Praze

Chcete s něčím poradit?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

©2020 - Všechna práva vyhrazena | BezPlýtvání.cz | Jsme autorizovaným partnerem společností:

E.ON Česká republika, s.r.o. | Pražská energetika, a. s. | MND, a.s. | ARMEX GROUP, s.r.o.

Cenová kalkulačkaodpověď

Na toto telefonní číslo vás budeme kontaktovat.
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.